11 відгуків
мармур,кварц,граніт,онікс,травертин!
+380 показати номер
+380 показати номер

Кварцовий камінь

Кварц
Що потрібно знати про кварцовий камінь.
Кварцовий камінь (кварцовий агломерат, агломерований камінь) — це композитний матеріал, який створений з натуральної кварцової крихти з додаванням полімерних смол і пігментів. Кварцовий камінь виробляють у формі плит, які прийнято називати «слябами» (від англійського slab - плита, пластина). Склад кварцового каменю різних виробників злегка відрізняється, проте в цілому дотримуються таких пропорцій:
• 92-95% натуральної кварцової крихти
• 5-7% синтетичних смол
• 1% колірні пігменти
Смола є сполучним компонентом, а пігменти забарвлюють масу в необхідні кольори.
Кварцовий камінь за своєю твердості порівняємо з гранітом завдяки великому вмісту натурального кварцу. Як і для обробки твердих натуральних мінералів і порід, для виготовлення виробів з кварцового каменю потрібні каменерізні, полірувальні, шліфувальні верстати та інше обладнання.
Кварцовий камінь не поступається граніту по стійкості до механічних пошкоджень і зносостійкості.
Практичність виробів з кварцового каменю значно вища в порівнянні з гранітом, мармуром і іншими натуральними каменями. Секрет полягає у абсолютній відсутності пір, невидимих оку тріщин і порожнеч, які властиві всім натуральним каменям. Однорідна непориста структура кварцового каменю не схильна до проникненню всередину бруду, барвників і вологи, не дозволяє розвиватися бактеріям і цвілі.